Atsiliepimai
“Esu labai patenkinta, aciu😉”
Kristina
“Eglė yra savo srities profesionalė. Gavau daug patarimų. Po procedūros veidas labai pridrėkintas ir akivaizdžiai matėsi raudonio apmažėjimas. Ačiū! 🤍”
Karina
“Kaip visada viskas puikiai, visada išeinu maximaliai patenkinta! Ačiū!🫶”
Eimantė
“Vita nuostabi, vienas gražiausių piešiamų prancūzų ♥️”
Giedrė
“Savo darbą puikiai išmananti meistrė. Highly recommend”
Gabriele
“SUPERTR, kaip lelytė išėjau”
Ema
“Profesionali specialistė. Draugiška atmosfera ir maloni; sukurianti jaukią atmosferą. Vizito metu pateikia rekomendacijas, diskutuoja kartu su kliente(-u). Rekomenduoju.”
Evelina
“Tikrai rekomenduoju ❤️ išėjau su gražiausia šukuosena”
Bozena
“Nuostabus,šiltas žmogus ir savo srities profesionalė.🤗❤️”
nijolė
“Puikiai kaip visad.”
Viktorija