Atsiliepimai

★★★★★

“Esu labai patenkinta, aciu😉”

Kristina

★★★★★

“Eglė yra savo srities profesionalė. Gavau daug patarimų. Po procedūros veidas labai pridrėkintas ir akivaizdžiai matėsi raudonio apmažėjimas. Ačiū! 🤍”

Karina

★★★★★

“Kaip visada viskas puikiai, visada išeinu maximaliai patenkinta! Ačiū!🫶”

Eimantė

★★★★★

“Vita nuostabi, vienas gražiausių piešiamų prancūzų ♥️”

Giedrė

★★★★★

“Savo darbą puikiai išmananti meistrė. Highly recommend”

Gabriele

★★★★★

“SUPERTR, kaip lelytė išėjau”

Ema

★★★★★

“Profesionali specialistė. Draugiška atmosfera ir maloni; sukurianti jaukią atmosferą. Vizito metu pateikia rekomendacijas, diskutuoja kartu su kliente(-u). Rekomenduoju.”

Evelina

★★★★★

“Tikrai rekomenduoju ❤️ išėjau su gražiausia šukuosena”

Bozena

★★★★★

“Nuostabus,šiltas žmogus ir savo srities profesionalė.🤗❤️”

nijolė

★★★★★

“Puikiai kaip visad.”

Viktorija